Zkušenosti s našimi produkty

Většinou se ráno budím bez energie a chvíli trvá než se rozhýbu, ale s uzemňovacím prostěradlem se budím už týden (tak dlouho ho mám) plná energie a hned funkční. Včera ráno jsem si dokonce zacvičila, což je u mě velmi neobvyklé. Koupím si podložku i do práce, protože uzemnění mi dělá opravdu dobře.

Nechápu jak jsem bez tohoto prostěradla mohla dříve žít. Spím skvěle, budím se svěží a spokojenější. Jsem velmi citlivá na záření z mobilu a počítače, stačí 30minut telefonování a hned mě bolí hlava a cítím se vyčerpaná. S uzemňovací podložkou dokážu pracovat déle než dříve. Záření vnímám, ale jako by mnou jen procházelo.

Moc Vám děkuji za podrobné vysvětlení ohledně možností stínících závěsů. Látka, ze které je prostěradlo ušité, mě naopak mile překvapila, i když není přímo designová. Hodí se prakticky do každého interiéru a nijak ho svým vzhledem neruší. Opravdu se vám povedla a oproti prostěradlům se stříbrnou mřížkou se dá použít klidně i na závěsy. Není ani nijak tvrdá nebo na omak nepříjemná. Vyzkoušeli jsme také na Vaši radu zabalit do prostěradla mobil a to bez připojení uzemnění, a pak na něj zavolat. Dopadlo to přesně tak, jak jste nám říkala (na telefon se dovolat nelze). Vaše výrobky doporučíme dál našim známým.

Na uzemňovacím prostěradle jsem teď spala 3 noci, což je krátká doba na nějaké závěry. Nicméně se vyspaná budím dřív a mám pocit, že s ním spím docela tvrdě a pořád se mi něco zdá.

Sílu uzemnění jsme poznali hned po prvním kontaktu s podložkou. Cítili jsme brnění, mravenčení a krásné teplo. Po prvním měsíci každodenního používání jsou největší účinky na celé naší rodině poznat v oblasti spánku. Ten je hluboký, vyživující a u našich malých dětí (8 a 4 roky) je k ránu o téměř dvě hodiny delší než býval. Mě i mému manželovi přináší uzemnění pocit hlubokého vnitřního klidu, který jsme byli zvyklí zažít například při kraniosakrálním ošetření nebo při meditaci. Těšíme se na další poznatky, které nám Země dopřeje zažít nejen na našich fyzických tělech, ale rovněž na naší psychice.

Hluboký vyživující spánek, který pokud je přerušen vnější příčinou (děti), okamžitě pokračuje. Pocit napojení se na zdroj a klid uvnitř. Ustaly mi bolesti pravého podžebří a lopatky.